Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Bon Turystyczny

Bon Turystyczny

Informujemy, że Domek w Białce przyjmuje płatości bonem turystycznym.

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

8 kilometrów tras narciarskich.

Od Soboty 15.12.2018 r. w Białce Tatrzańskiej otwartę będą:

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Nie zwalniamy tempa pod koniec wakacji!

Wakacje powoli się kończą, ale nie oznacza to, że i my zwalniamy tempo – wręcz przeciwnie! Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą łapać ostatnie promienie lata, a także oglądać piękne zachody słońca zamieszkując w Domku w Białce.

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Goniacka

Goniacka Białka Tatrzańska, czyli wielkie święto biegów górskich!

Już w ten weekend na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska - obok Domku w Białce - odbędzie się trzecia edycja pikniku biegowego – Goniacka Białka Tatrzańska. W tym sezonie uczestnicy ścigać się będą na dwóch dystansach – 10km oraz 21km.

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Wakacje

23 czerwca 2018r. swoje letnie jazdy rozpoczyna kolej nr IV Kotelnica Express usytuowana obok Domku w Białce

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Wiosna już w Pieninach

Szczawnica, Krościenko skąpane w słońcu.

Spacer nabiera w górach innego wymiaru. Jak już zaczniesz iść, nie opłaca się zawrócić. Nikt nie zrobi niczego za Ciebie – podejmiesz wyzwanie – dokończysz je sam. Kilometry wydłużają się i najpierw z odrobiną błogości, a potem z odrobiną niedowierzania, pokonujesz jeden za drugim. Przestrzeń w górach też jest inna. Jest jak wieczność – nie dosięgamy jej wzrokiem. Kilogram waży tutaj więcej. Słońce zachodzi dłużej. Przed deszczem się nie ucieka – deszcz przestaje przeszkadzać, jest normą, a latem daje ulgę. Człowiek osiąga cele nie dla innych, tylko dla siebie. I gdy już znajdziesz się na szczycie, otwierasz usta i nie możesz uwierzyć, że to Ty – mały człowieczek – pokonałeś taką długą drogę. Tobie się udało. Właśnie TOBIE. Szok. Tak, szok Was nie ominie.

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Zimowe Miasteczko Milka

Milka w Domku w Białce

Jeżeli w ten weekend wyruszacie w góry, koniecznie odwiedźcie Domek w Białće i Zimowe Miasteczko Milka. Zapraszamy do naszych komfortowych nocelgów w białce tarzańskiej.

 

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Telemarkiem na Kotelnicy

Telemarkiem do Domku w Białce

Grupa telemarkowa z SN PTT Zakopane zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pierwszych zawodach telemarkowych. Impreza odbędzie się 3 marca 2018 na trasie oznaczonej 8a w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska - obok Domku w BIałce.

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

Marcowe promocje karnetów TATRYSKI

TATRYSKI przygotowało w tym sezonie specjalną ofertę skipassów, dla klientów którzy planują wybrać się do Domku w Białce dopiero w marcu!

czytaj więcej
Białka Tatrzańska Noclegi

W Tatrach 2 i pół metra śniegu.

Na Kasprowym Wierchu ponad 2 i pół metra białego puchu. Dziś śnieg zaczął sypać ponownie. Wiele szlaków nie jest przetartych. Cały czas obowiązuję trzeci stopień zagrożenia lawinowego.

Przed nami pochmurny czwartek, w piątek wysoko w Tatrach możliwe są przejaśnienia, więcej słońca czeka nas w weekend.

Oto komunikat turystyczny TPN:

"Warunki do uprawiania turystyki są zmienne. W części reglowej szlaki są przetarte, a drogi prowadzące do schronisk są przepłużone. W wyższych partiach Tatr szlaki są zasypane śniegiem, zawiane, a ich przebieg jest niewidoczny. W wielu miejscach są zaspy, a na graniach nawisy śnieżne. Tylko na niektórych szlakach powyżej schronisk założone są pojedyncze ślady. Dodatkowym utrudnieniem jest padający śnieg i mgła, które ograniczają widoczność i utrudniają orientację w terenie. Do uprawiania turystyki w tej części Tatr niezbędny jest sprzęt zimowy. Chodzenie po głębokim śniegu znacznie wydłuża i utrudnia wędrówkę, a także zabiera sporo energii, co należy uwzględnić przy planowaniu wycieczek."

Podadrawiamy i życzymy miłego dnia Domek w Białce

 1 2 3 4 >