Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Garmin Winter Sports Festival 2018

(data wpisu: 2018-01-24)

W dniach 2-3 lutego w Białce Tatrzańskiej nieopodal Domku w Białce odbędą się jedyne na świecie zawody, w czasie których rywalizować będą specjaliści od freestyle’owych ewolucji na nartach, snowboardach i rowerach.

W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskiingu (od 2014 roku jedna z konkurencji olimpijskich). Tradycyjnie już będzie to także polski przystanek globalnego cyklu AFP World Tour.
Międzynarodowe zawody zagoszczą także w Białce już po raz czwarty. Na potrzeby Garmin Winter Sports Festival 2018 na głównym stoku powstanie potężna konstrukcja ze śniegu, która umożliwi zawodnikom loty na odległość przeszło 25 metrów !

W piątkowych eliminacjach rozgrywanych w formie jam session wezmą udział wszyscy zgłoszeni do udziału zawodnicy. Finałowe zmagania narciarzy, snowboardzistów i rowerzystów podziwiać będzie można w sobotę. O pozytywne emocje i dobrą muzykę w czasie dwudniowej imprezy na stoku zadba tradycyjnie Red Bull. Organizatorzy szykują też szereg dodatkowych atrakcji dla całych rodzin.

Jeżeli zatem uwielbiasz sportową rywalizację, dobrą muzykę i lubisz poszaleć na nartach lub snowboardzie, w dniach 2 i 3 lutego wybierz się do Białki, a jeżeli potrzebujesz noclegu w białce Tatrzańskiej zapraszamy do naszego domku.


powrót