Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Kolorowa Eksplozja

(data wpisu: 2016-08-10)

Domek w Białce to najlepsze miejsce z którego warto obserwować najbardziej kolorowy dzień lata w Białce Tatrzańskiej


13 sierpnia wyrzucimy w powietrze wszystkie kolory tęczy! Dołącz do nas!

Czeka nas niesamowity finał III Mistrzostw Polski Cross Monster! Zwycięstwa uczcimy Kolorową Eksplozją. Zabawa gromadzi tysiące osób i jest zdecydowanie najbardziej radosnym i kolorowym wydarzeniem lata na Podhalu.

Co to jest Kolorowa Eksplozja?

To bezpłatna zabawa dla każdego, bez ograniczeń wiekowych. To coraz bardziej popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw! Zabawę wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze!

O co nam chodzi?

Pragniemy zorganizować najbardziej kolorowe dni w historii! Spontaniczne i radosne wydarzenie, gdzie w umówionym miejscu i o ustalonym czasie wszyscy wyrzucimy w powietrze kolorowy proszek! Dołącz do nas! Daj się ponieść!

Skąd taki pomysł?

Holi to święto radości i wiosny. Nazywane jest również Festiwalem Kolorów i kojarzone z kolorowymi farbami do obrzucania przyjaciół. To święto obserwuje się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata z populacji Hindusów lub osób pochodzenia indyjskiego. Festiwal, w ostatnich czasach, rozprzestrzenił się w częściach Europy i Ameryki Północnej jako święto miłości i kolorów wiosny.


powrót