Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Kotelnica Białczańska w „The Guardian”

Domek w Białce obok Kotelicy

(data wpisu: 2016-10-23)

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska zlokalizowany obok Domku w Białce został wyróżniony na łamach brytyjskiego dziennika „The Guardian”. Stacja została doceniona przez czytelników przede wszystkim za świetne możliwości do nauki jazdy dla początkujących narciarzy.

W wydaniu znanego brytyjskiego dziennika „The Guardian” ukazał się artykuł o 10 najlepszych miejscach do uprawiania narciarstwa alpejskiego na świecie, które zostały polecone innym przez czytelników portalu. W tym prestiżowym gronie znalazł się ośrodek obok Domku w Białce !

Kotelnica Białczańska została opisana jako wspaniałe miejsce do zrobienia swoich pierwszych szusów na nartach zjazdowych oraz dobry wybór dla mniej zaawansowanych alpejczyków. Wszystko to za sprawą przede wszystkim świetnego indywidualnego szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską oraz zróżnicowanych pod względem długości jak i stopnia trudności tras – od najłatwiejszych, na które dostać się można dzięki przenośnikom taśmowym aż po trudniejsze, na które dowożą nowoczesne koleje krzesełkowe. Ośrodek obok Domku w Białce został doceniony również za dobrze działające wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, zlokalizowane wokół stacji.

Dziękujemy czytelnikom „The Guardian” oraz gościm Domku w Białce za to wspaniałe wyróżnienie oraz gratulujemy wszystkim pozostałym stacjom narciarskim, o których mowa w artykule.


powrót