Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Marcowe promocje karnetów TATRYSKI

(data wpisu: 2018-02-21)

TATRYSKI przygotowało w tym sezonie specjalną ofertę skipassów, dla klientów którzy planują wybrać się do Domku w Białce dopiero w marcu!

Od 5 marca 2018 czekają na nich 3 oferty promocyjne! Dwie pierwsze dotyczą karnetów zakupionych online, natomiast trzecia przeznaczona jest dla tych, którzy poza szusowaniem na stokach chcieliby skorzystać z dobrodziejstwa wód termalnych w białczańskiej TERMIE BANIA.

Promocyjne ceny biletów online!

Od 5 marca 2018 do 18 marca 2018 do nabycia online z 3% rabatem będą karnety godzinowe oraz dzienne, łącznie ze skipassem 14 dniowym. Następnie, wraz z dniem 19 marca 2018 pojawi się druga promocja. Do zakończenia aktualnego sezonu zimowego karnety dzienne - na okres od 1 do 7 dni oraz 3 z 5 dni i 5 z 7 dni -będą tańsze aż o 15% od cen regularnych obowiązujących w sezonie niskim.

Wszystkie skipassy kupione online należy odebrać w specjalnie oznaczonych kasach  biletowych poszczególnych ośrodków TATRYSKI.

Chcąc doładować posiadany już skipass, należy jedynie zalogować się na stronie internetowej i wybrać odpowiadającą nam opcję. Doładowanie będzie aktywne po przekroczeniu bramki dowolnego wyciągu należącego do programu. Nie ma konieczności udawania się do kas biletowych.

Karnety TATRYSKI z wejściem do TERMY BANIA!

Do wyboru są dwie opcje biletów. Pierwszą z nich jest skipass „4h+TERMA BANIA”. Zakupić go można od 5 marca 2018 do zakończenia sezonu narciarskiego. W ramach tego karnetu do 4 godzin szusowania po stokach dowolnego ośrodka należącego do projektu TATRYSKI dostajemy dodatkowo jednorazowe, 3-godzinne wejście do Strefy Zabawy TERMY BANIA, z którego skorzystać można od poniedziałku do piątku w terminie od 5 marca 2018 do 31 maja 2018 z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt.

Druga opcja skipassów z wejściem do TERMY będzie dostępna również od 5 marca 2018 do końca sezonu zimowego 2017/2018. 3-godzinny pobyt w Strefie Zabawy TERMY BANIA otrzymamy wtedy gratis do biletów „3 z 5 dni” oraz „5 z 7 dni”. Podobnie jak w przypadku pierwszej opcji, darmowe wejście do TERMY można wykorzystać od poniedziałku do piątku w terminie od 5 marca 2018 do 31 maja 2018 z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt.

Oferta skipassów z wejściem do TERMY BANIA nie obejmuje karnetów zakupionych online, karnetów grupowych, karnetów bezpłatnych oraz karnetów seniorskich powyżej 75 lat.

Należy również pamiętać, że do każdego dziennego i wielodniowego karnetu TATRYSKI, otrzymujemy każdego dnia trwania karnetu wejście na lodowiska w Białce Tatrzańskiej gratis.

Zapraszamy na narciarskie, marcowe szaleństwa z TATRYSKI!

Oferta skipassów z wejściem do TERMY BANIA nie obejmuje karnetów zakupionych online, karnetów grupowych, karnetów bezpłatnych oraz karnetów seniorskich powyżej 75 lat.

Oferta skipasów z wejściem na lodowisko nie obejmuje karnetów godzinowy oraz pakietu 4 godziny +TERMA BANIA.


powrót