Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Nie zwalniamy tempa pod koniec wakacji!

(data wpisu: 2018-08-29)

Wakacje powoli się kończą, ale nie oznacza to, że i my zwalniamy tempo – wręcz przeciwnie! Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą łapać ostatnie promienie lata, a także oglądać piękne zachody słońca zamieszkując w Domku w Białce.

Ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród gości Domku w Bialce kolej krzesełkowa nr IV (Kotelnica Express), nie tylko szybko i bezpiecznie dowozi  naszych gości do górnej stacji, ale gwarantuje także świetne widoki. Z tarasu zlokalizowanej na szczycie Karczmy Kotelnica podziwiać można panoramę Tatr, Gorców czy Pienin. Najmłodszych zapraszamy także do Wioski Skrzatów.

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych gości, postanowiliśmy wydłużyć czas pracy kolei. Do 9 września zapraszamy wszystkich w dni tygodnia w godzinach 10:00 – 18:00, a w weekendy w godzinach 10:00 – 19:00.  Dzięki temu goście Domku w Białce z pewnością będą mieli okazję podziwiać piękne, górskie zachody słońca, rozkoszować się ostatnimi wieczorami wakacji we wspaniałej scenerii i zapamiętać wizytę w Domku w Białce Tatrzańskiej na długo !


powrót