Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Rusza sprzedaż skipassów TATRYSKI online!

(data wpisu: 2017-11-24)

Rusza sprzedaż skipassów TATRYSKI online!

Kup karnet wcześniej i zyskaj nawet do 20% rabatu!

Dnia 4 listopada 2017 TATRYSKI rozpoczyna sprzedaż skipassów online na sezon 2017/2018. Dla wszystkich, w tym także dla gości którzy wybrali Domek w Białce, którzy już nie mogą się doczekać pierwszych szusów mamy świetną wiadomość - do 24 grudnia 2017 skipassy, które będą aktywowane dopiero w sezonie wysokim, można zakupić w cenie obowiązującej podczas sezonu niskiego.

TATRYSKI jest programem powstałym w 2011 roku. Obecnie łączy wspólnym karnetem 9 ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji oraz Lodowiska Białka. Do projektu należą: JurgówSki w Jurgowie, Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach, Kotelnica Białczańska, Bania Ski & Fun i Kaniówka w Białce Tatrzańskiej, stacje narciarskie z pobliskiej Czarnej Góry – Grapa-Litwinka i Koziniec SKI, Palenica w Szczawnicy oraz słowacki ośrodek Bachledka Ski and Sun.W 2014 roku do wspólnego systemu przyłączono także lodowiska znajdujące się na terenie Białki Tatrzańskiej.

Skipass można kupić na stronie internetowej www.tatryski.pl w zakładce „Oferta” oraz dalej „Karnety online”. W ten sposób można nabyć indywidualne karnety dzienne oraz godzinowe, dostępne w dwóch opcjach - dla osób nie posiadających jeszcze nośnika, czyli karty oraz dla tych, którzy już takowy posiadają i chcą go jedynie doładować.

Świetną widomością dla wszystkich pasjonatów białego szaleństwa będzie to, iż ceny biletów w wysokim sezonie pozostały bez zmian w stosunku do ubiegłej zimy. Dodatkowo TATRYSKI przygotowało ofertę specjalną dla osób wybierających się na Podhale w szczytowym dla narciarstwa okresie, czyli w dniach między 25 grudnia a 4 marca.
Do północy 24 grudnia 2017 będzie można kupić bilety w cenie z niskiego sezonu a następnie wykorzystać je w sezonie wysokim! Jest to znakomita okazja do kupna skipassu nawet 20% taniej! Dla przykładu kupując bilet 6-godzinny przed Świętami Bożego Narodzenia zapłacimy za niego 75zł, natomiast później jego cena wynosić będzie 90zł.

Dodatkowo, w cenie skipassu dziennego, wykupionego na okres od 1 do 7 dni, każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk znajdujących się w Białce Tatrzańskiej. Należy jednak pamiętać, że wejście na lodowisko, tak samo jak przejście przez bramki do wyciągu, uaktywnia karnet.

Kupno skipassów przy pomocy strony internetowej jest zdecydowanie sprawniejszą formą nabycia biletów na koleje oraz wyciągi. Transakcje odbywają się bezgotówkowo a wybierając się na stok w szczycie sezonu nie trzeba będzie już tracić cennego czasu na stanie w kolejkach do kas biletowych. Dodatkowo każdy będzie mógł, jeszcze przed wyjazdem z domu, spokojnie się zastanowić, która opcja biletu będzie dla niego najkorzystniejsza i dokonać odpowiedniego wyboru, przed udaniem się na stok.

Bilety online to nie tylko oszczędność czasu, ale również, korzystając z oferty ważnej do 24 grudnia, pieniędzy. Warto spróbować!
Zachęcamy gości Domku w Białce do zapoznania się z Regulaminem internetowej sprzedaży uprawnień  TATRYSKI.


powrót