Aktualności Domku w Białce

Białka Tatrzańska Noclegi

Telemarkiem na Kotelnicy

Telemarkiem do Domku w Białce

(data wpisu: 2018-02-24)

Grupa telemarkowa z SN PTT Zakopane zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pierwszych zawodach telemarkowych. Impreza odbędzie się 3 marca 2018 na trasie oznaczonej 8a w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska - obok Domku w BIałce.

Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego zorganizuje zawody telemarkowe po raz pierwszy w swojej długiej historii. Będzie to z pewnością wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów tego szczególnego rodzaju narciarstwa i nie lada gratka, dla tych którzy chcieliby na żywo zobaczyć ten widowiskowy sport.

Zgłoszenia na zawody przyjmowane będą do dnia 1 Marca 2018 pod adresem mailowym . 

Wszyscy zawodnicy otrzymają karnet czasowy na czas trwania imprezy na stoki Kotelnicy Białczańskiej oraz ciepły posiłek. Dodatkowo dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali specjalne okolicznościowe odznaki, które z pewnością będą świetną pamiątką dla miłośników telemarku.

Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy od godziny 8:00 i znajdować się będzie przy dolnej dyżurce TOPR u stóp Kotelnicy. Kontakt w sprawie imprezy: Piotr Jasieński „Szuwar” -  tel. 603 770 897, Stanisław Styrczula – tel. 501 616 039.

Domek w Białce zaprasza.


powrót